Een pittoresk familiehotel omgeven door de prachtige natuur van Zuid-Limburg. Hotel 2000 in Valkenburg is de perfecte uitvalsbasis voor lange wandelingen, intensieve fietstochten, gezellige dorpjes en bruisende steden. Het hotel is deels gerenoveerd in 2008 en heeft 28 nieuwe kamers gekregen. Dit zijn de deluxe kamers. De overige kamers zijn nog in oude stijl. De hotelkamers zijn voorzien van alle gemakken. Alle kamers hebben televisie, radio, telefoon, aparte bedden en een badkamer met toilet en bad of douche. In het restaurant kunt u terecht voor heerlijke maaltijden. De bar en het terras bieden uitkomst als u even wilt genieten van een hapje of een drankje. Dit hotel wordt omringd door ongerepte natuur die u het beste met de fiets of te voet kunt gaan ontdekken. Op 10 minuten loopafstand vindt u bovendien het gezellige centrum van Valkenburg met haar talloze winkeltjes en gezellige cafés. In Valkenburg kunt u zichzelf ook uitgebreid laten verwennen in Thermae 2000 en natuurlijk mag een bezoek aan de mergelgrotten niet ontbreken. Zin in een dagje winkelen? Dan biedt de bourgondische stad Maastricht uitkomst.
Dieteren 3 Valkenburg Hotel Dieteren ligt midden in het centrum van de gezellige Limburgse plaats Valkenburg. Het hotel heeft comfortabele kamers met een balkon of terras. Het biedt...Lees meer »
Fletcher Hotel De Geulvallei 3 Valkenburg In het aantrekkelijke Geuldal, vlakbij natuurgebied Ingendael ligt Hotel De Geulvallei. Vanuit dit historische pand kunt het Limburgse heuvellandschap te voet o...Lees meer »
Marx-motel 2 Valkenburg Het gezellige Marx-Motel ligt aan de rivier de Geul en op 2 minuten loopafstand van het bruisende centrum van Valkenburg. Ontdek de Kasteelruïne, de grotten van...Lees meer »
Fletcher Hotel De Burghoeve 3 Valkenburg Aan de rand van Valkenburg ligt een prachtig verbouwde boerenhoeve: Fletcher Hotel-Restaurant De Burghoeve. Een historisch verblijf met een modern jasje. Zoekt...Lees meer »