Hotel Roo3
Limburg Valkenburg
Het 3-sterren Familiehotel Roo vindt u vlak bij het centrum van Valkenburg in een rustige omgeving. Bezoek de bijzondere mergelgrotten of maak een wandeltocht door het Limburgse heuvellandschap. Bewonder ook het mooie Kasteel Hoensbroek en dwaal door de 40 kasteelvertrekken. Familiehotel Roo beschikt over 19 kamers die standaard zijn voorzien van een televisie, telefoon en een kluisje. Enkele kamers hebben een zitje. Alle kamers zijn allergie arm. Daarnaast hebben alle kamers een badkamer met een douche en toilet. Geniet 's ochtends van een uitgebreid ontbijtbuffet. Het hotel beschikt niet over een restaurant, maar in de omgeving vindt u tal van gezellige eetgelegenheden. Op de begane grond van Familiehotel Roo bevindt zich een lounge met een open haard waar u een drankje kunt drinken en kleine gerechten kunt eten. Tevens beschikt het hotel over een motor en fiets stalling en er is een oplaad punt voor elektrische fietsen aanwezig. In de omgeving van Familiehotel Roo kunt u heerlijke fiets- en wandeltochten maken, maar ook in het centrum van Valkenburg is genoeg te beleven. U vindt hier gezellige terrasjes, eetgelegenheden en winkels. Bezoek ook de bekende Limburgse fietsberg de Cauberg en stap in de kabelbaan die u naar de top van de berg brengt. Geniet vanuit de Wilhelminatoren van het prachtige uitzicht over Valkenburg. Tevens is op de Cauberg wellness resort Thermae 2000 te vinden, waar u heerlijk kunt ontspannen. Bent u met kinderen op stap? Breng dan een bezoekje aan pretpark de Valkenier. Bij de receptie zijn kortingskaarten voor thermae 2000, vrijkaarten voor holland casino en diverse wandel en fietsroutes te verkrijgen.
Andere hotels in Valkenburg
-
Hotel Café Limburgia 3
Valkenburg
Hotel Limburgia ligt aan de rand van het centrum van Valkenburg, omgeven door winkelstraten en vlakbij Thermae 2000 en vele bezienswaardigheden. Het hotel vormt...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:

-
Fletcher Hotel De Geulvallei 3
Valkenburg
In het aantrekkelijke Geuldal, vlakbij natuurgebied Ingendael ligt Hotel De Geulvallei. Vanuit dit historische pand kunt het Limburgse heuvellandschap te voet o...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:

-
Marx-motel 2
Valkenburg
Het gezellige Marx-Motel ligt aan de rivier de Geul en op 2 minuten loopafstand van het bruisende centrum van Valkenburg. Ontdek de Kasteelruïne, de grotten van...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:

-
Hotel 2000 3
Valkenburg
Een pittoresk familiehotel omgeven door de prachtige natuur van Zuid-Limburg. Hotel 2000 in Valkenburg is de perfecte uitvalsbasis voor lange wandelingen, inten...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:
