Apollo Arthotel Brugge4
West Vlaanderen Brugge
Het Apollo Arthotel Brugge ligt net buiten het oude stadscentrum van Brugge in het midden van een nieuw stadspark. Het middeleeuwse stratenpatroon, historische gebouwen en groene vestingen maken van Brugge, Het Venetië van het Noorden, een unieke trekpleister. Niet voor niets is de historische binnenstad van Brugge opgenomen op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. De hotelkamers van het Apollo Arthotel Brugge beschikken standaard over een televisie, pay-tv, airconditioning, wekker, radio, kluis, minibar, föhn, gratis internettoegang, telefoon, bureau, zithoek, wekservice, badkamer met bad, douche en toilet. De brasserie Ter Poele verrast u met heerlijke Franse gerechten met wereldse invloeden. U kunt er a la carte dineren, een lichte maaltijd bestellen of een lekker aperitief nemen. In de zomer geniet u op het terras en in de winter kunt u plaatsnemen bij de open haard. Het Apollo Arthotel Brugge is een ideale uitvalsbasis om Brugge te verkennen. Slenter rond door de historische binnenstad en breng bijvoorbeeld een bezoek aan bierbrouwerij De Halve Maan om een Brugs Zot te proeven. Bezoek Boudewijn Seapark en geniet van de dolfijnenshow of neem een kijkje in museum Choco-story en ontdek hoe de échte Belgische pralines gemaakt worden. Let op: Indien u na 16:00 uur aankomst in het Apollo Arthotel Brugge, vraagt het hotel om een creditcard of bankbetaling ter garantie van uw boeking. Het hotel zal bij het inchecken vragen om uw Credit Card ter garantie van in het hotel gemaakte kosten. Indien u niet over een Credit Card beschikt bedraagt de borg euro 50,- per kamer per nacht, contant te voldoen.
Andere hotels in Brugge
-
Campanile Brugge 3
Brugge
Het comfortabele 3-sterrenhotel Campanile Brugge ligt in de romantische stad Brugge, nabij het Boudewijn Seapark. Ontdek de bezienswaardigheden in de stad en ma...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:

-
Hotel De Goezeput 2
Brugge
Het gezellige Hotel de Goezeput is gevestigd in een 18e eeuws klooster in Brugge. Binnen 5 minuten wandelen staat u op de sfeervolle Grote Markt. Door de centra...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:

-
Gasthuis Pickery
Brugge
Gasthuis Pickery is een Bed & Breakfast en ligt midden in het centrum van de pittoreske stad Brugge. Ga hier een middagje winkelen, maak een wandeling door het...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:

-
Hotel Koffieboontje 3
Brugge
Hotel Koffieboontje ligt naast de Belforttoren en nabij de Grote Markt van Brugge. Geniet van de historische stad met zijn vele bezienswaardigheden, winkelmogel...Lees meer »
P.p.p.n. vanaf:
