Adler Hotel ligt in Delitzsch in de Duitse deelstaat Sachsen. Bezoek in deze stad het kasteel van Delitzsch met bijbehorend museum en maak een uitstapje naar Leipzig. Hier kunt u heerlijk winkelen en een prachtige stadswandeling maken langs onder andere de Thomaskirche. De 27 kamers van Adler Hotel zijn allemaal voorzien van een televisie, telefoon, bureau, wekker en een badkamer met een douche en toilet. Daarnaast beschikt het hotel over een eigen restaurant waar u dagelijks kunt genieten van een ontbijt, lunch en diner. De kok serveert traditionele gerechten in combinatie met Saksische specialiteiten. Smullen dus! Drink bij het diner een heerlijk biertje of wijntje uit de regio. Het kasteel van Delitzsch is zeker een bezoek waard! Het kasteel is volledig gebouwd in de barokstijl en beschikt over een prachtige tuin. In het kasteel vindt u een museum waar u alles komt te weten over de vroegere bewoners en hoe zij toentertijd leefden. In de omgeving van Delitzsch liggen veel meren waar u heerlijk gaat watersporten of een romantische wandeling maakt. Daarnaast is het gezellig om een dag naar Leipzig te gaan. Ga hier bijvoorbeeld naar het Egyptische museum of breng een bezoekje aan de dierentuin van Leipzig.
Atlanta Leipzig 4 Leipzig Het 4-sterren Atlanta Hotel International Leipzig is rustig gelegen in de groene rand van de Duitse stad Leipzig. Bezoek in deze prachtige muziekstad, het Bachm...Lees meer »
Grand City Hotel Leipzig Messe 3 Leipzig Grand City Hotel Leipzig Messe is een comfortabel 3-sterrenhotel net buiten het bruisende centrum van Leipzig. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis om interessan...Lees meer »
City Inn Hotel Leipzig Leipzig City INN Hotel Leipzig ligt in het noorden van de Duitse stad Leipzig. Wandel door het idyllische Arthur-Bretschneider-Park, Zoo Leipzig of bezoek een operavoor...Lees meer »
A&o Leipzig Hauptbahnhof 2 Leipzig A&O Leipzig Hauptbahnhof ligt in de Duitse stad Leipzig in de deelstaat Sachsen. Dit 2-sterrenhotel is gevestigd in het historische pand van het voormalige post...Lees meer »